Co się dzieje z moim samochodem?

#2016-10-18 22:18:46 

peterT

Użytkownik

Witam. Taka jest sprawa, że mój wspaniały francuski samochód trochę sotatnio szwankuje. No ja nie wiem już, co mam z tym samochodem robić. Niby takie dobre auto, tak się przyjemnie prowadzi, no ale kurcze tyle pieniędzy trzeba w niego wkładać i w ogóle. A ja nie wiem, co się z nim dokładnie dzieje i jak go dalej naprawiac…
#2016-10-19 00:17:08 

ArcenstonE

Użytkownik

Wieszco w Citroenach i Peugeotach to jest przecież normalne, że trzeba co jakiś czas tam różne rzeczy i cuda nie dziwy robić. Ja tam dopiero jakiś czas temu się dowiedziałem tak naprawdę, ile rzeczy trzeba przy tych samochodach robić i ile one konserwacji wymagają
#2016-10-19 02:20:48 

Bartosz82

Użytkownik

No to prawda. Taki już jest urok tych samochodów. Ale po prostu do tego wystarczy zrobienie tylnej belki no i wtedy po sprawie, samochód znowu będzie śmigał jak nowy. To jest takie typowe w tych samochodach, że przecież potrzebują regeneracji. No ale to się da na szczęście zrobić w miarę przyzwoitych cenach

#2016-10-19 04:03:48 

peterT

Użytkownik

Serio? To może o belkę chodzić? Jak tak to rzeczywiście będę musiał gdzieś podjechać z tym moim samochodem i oddać do regeneracji belkę. No że też mi to po prostu wcześniej do głowy nie wpadło. No ale tak to jest, że o najprostszych rozwiązań to człowiek nawet w ogóle nie myśli
#2016-10-19 06:51:57 

ArcenstonE

Użytkownik

Ogólnie to jak się coś w tych samochodach dzieje, to warto właśnie od belki zacząć w ogóle jakiekolwiek poszukiwania do tego, żeby to auto naprawiać. No taki już urok tych ślicznych samochodów francuskich, że tam się robią z tym różne rzeczy
#2016-10-19 08:05:00 

Bartosz82

Użytkownik

To w sumie ciekawa jest sprawa, że w innych samochodach tak tego nie ma i w ogóle sobie nie trzeba tym głowy zawracać. No a u nas o tak jakoś wyszło, ż jest problem z tym i trzeba sobie radzić z tym problemem. No ale chyba i tak warto
#2016-10-19 09:31:32 

ArcenstonE

Użytkownik

No dokładnie, tylko u nas to, ale ak się popatrzy na problemy, które sprawiają jeszcze zupełnie inne samochody to i tak to w miarę pozytywnie wygląda i nie trzeba nawet za bardzo na to marudzić i narzekać :P Cieszyć się można, że rozwiązanie można łatwo znaleźć :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015