Dobra agencja hostess w Warszawie?

#2016-10-12 03:25:53 

milena77

Użytkownik

Hej! Poszukuję hostess do obsługi bankietu odbywającego się w Warszawie. To zamknięta impre-za na dość wysokim poziomie, więc zależy mi na znalezieniu jakiejś dobrej agencji. Możecie coś polecić? ;)
#2016-10-12 06:22:01 

Arnold

Użytkownik

A nie lepiej ogłosić się na jakiejś stronce z ogłoszeniami pracy? Większość osob takrobi. Tak też można znaleźć fajne dziewczyny i przy okazji zaoszczędzić, bo w agencjach raczej zdzierają kasę ostro…
#2016-10-12 08:49:23 

milena77

Użytkownik

Mogłabym tak zrobić, ale jak już zaznaczyłam chodzi o imprezę na wyższym poziomie i interesu-ją mnie profesjonalne hostessy, a nie przypadkowe dziewczyny ;) spoko, my jesteśmy przy-gotowani na większe wydatki.
#2016-10-12 11:26:27 

barbażynka

Użytkownik

Ja już nie raz widziałam jak to jest jak organizatorzy idą po taniości i zatrudniają jakieś przypad-kowe hostessy… Nie mówię, że nieładne czy coś, ale uroda to nie wsyzstko i jednak brak do-świadczenia robi swoje. I potem co z tego, że ładnie wygląda jak stoi taka onieśmielona i nie bar-dzo wie co ze sobą zrobić. Nie wydaje mi się, żeby to korzystnie wpływało na wizerunek fir-my/organizatorów … Jeśli chce się profesjonalnej obsługi to niesety trzeba czasem wydać trochę więcej
#2016-10-12 12:55:14 

Kubson

Użytkownik

No już nie przesadzajcie ludzie, że agencje hostess tak zdzierają kasę, bo naprawdę idzie znaleźć dobrą agencje w przyzwoitej cenie. Jeśli chodzi o agencje hostess w Warszawie Caneli jak najbardziej daje radę. Już nie raz zatrudnialiśmy hostessy od nich i generalnie nie było na co na-rzekać. Dziewczyny naprawdę dobrze się prezentują i przede wszystkim wiedzą co robią.
#2016-10-12 15:24:53 

Soft_G

Użytkownik

To prawda. Jakichś szarych myszek tam nie znajdziesz, wszystkie pewne siebie i tego co robią i wtedy widać, że impreza jest profesjonalna. I ceny raczej przyzwoite, nie wydaje mi się, żeby były jakieś zawyżone. Także moim zdaniem na pewno lepiej wychodzi się zatrudniając jakieś profesjo-nalne hostessy, o jakich wspomniał kolega wyżej, a nie biorąc byle kogo. Nawet jeśli faktycznie miałby to być duży wydatek to chyba i tak warto ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015