Nowa studencka rozrywka

#2016-10-04 08:02:45 

SLAMGOD

Użytkownik

Siema, znajomi ze studiów ostatnio znaleźli sobie nową rozrywkę i teraz twierdzą, że kiteurfing to ich największa pasja. Ja co prawda do tej pory nie próbowałem, bo nie ukrywam, że trochę się boję, ale zacząłem się nad tym zastanawiać, bo skoro ten sport ma tylu zwolenników, to coś musi w nim być! Może ktoś z Was ma doświadczenia z kitesurfingiem i chciałby się nimi podzielić?
#2016-10-04 09:19:00 

Amilanie1986

Użytkownik

Cześć, ja pływam już od kilku lat i jest to mój najlepszy sposób na relaks. Też się bałam zanim zaczęłam, ale z tym sportem jest tak, że jak już się raz spróbuje, to nie ma ochoty się przestać. Jeśli jesteś początkujący, to polecam Ci tę szkołę http://kitestation.pl/ z najlepszymi instruktorami, którzy z pewnością zarażą Cię miłością do kitesurfingu!

#2016-10-04 09:37:06 

Bartosz82

Użytkownik

Hej, moje początki z kitesurfingiem też były pełne obaw, ale tak jak koleżanka napisała, to sport, w którym bardzo szybko łapie się bakcyla. Ja jestem już na etapie wyjazdów na obozy kitesurfingowe i nie wyobrażam sobie wakacji bez tego punktu programu. Zacznij sobie na spokojnie, daj się wyciągnąć znajomym, popatrz, jak oni śmigają. Później weź sobie indywidualną lekcję i jeśli Ci się spodoba, zapisz się na kurs.

#2016-10-04 09:51:14 

Amilanie1986

Użytkownik

Cześć, moja przygoda z kitesurfingiem zaczęła się w zeszłym roku od kilku lekcji indywidualnych i trwa cały czas. Naprawdę dobrze jest po całym roku nauki odpocząć w taki sposób. Gorąco Ci polecam!
#2016-10-04 10:07:24 

peterT

Użytkownik

Stary, Ty chyba problemów nie masz! Usiądź do nauki albo idź do pracy, a nie marudzisz jak baba, że boisz się popływać. Jak tak można?! Bez przesady, prawdziwi faceci grają w piłkę nożną, a nie bawią się jakimiś sportami wodnymi.
#2016-10-04 11:54:06 

SLAMGOD

Użytkownik

Myślę, że taka zgryźliwość jest zbędna. Skoro nie znasz tego sportu, to proszę Cię, żebyś nie zabierał głosu w dyskusji. Natomiast wszystkim zainteresowanym wątkiem serdecznie dziękuję za wypowiedzi. Przekonaliście mnie do tego sportu;) Sprawdzę szkołę, którą mi poleciliście i zapiszę się na kurs. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015