Częste zbliżenia.

#2016-09-19 05:01:32 

SLAMGOD

Użytkownik

Podobno są pary, które są w stanie kochać się nawet po kilkanaście razy dziennie. Tak się zastanawiam jak to jest możliwe, przecież przyjemność przejmnością, ale jak tutaj ciągle pożądać kobiety czy mężczyzny po takiej ilości zbliżeń. Wydaje mi się, że ktoś tutaj walnął jakąś plotkę, no chyba że się mylę.
#2016-09-19 05:15:21 

Amilanie1986

Użytkownik

Oj kolego mylisz się i to bardzo. Ja co prawda nie kocham się z moim chłopakiem tyle razy, po prostu nie mam na to czasu, ale kilka razy dziennie, czemu nie. Te kilkanaście razy to zawodowcy. Czy można tyle pożadać, owszem można, tym bardziej jeśli męzczyzna wie co najbardziej podnieca kobiete, a mój doskonale o tym wie.
#2016-09-19 05:28:48 

SLAMGOD

Użytkownik

Też bym tak chciał, czasami ja mam chęć, ale moja partnerka niestety już wymięka. Staram się ją jakoś zachęcić, ale nie wychodzi. Może jakieś rady macie, żeby to zmienić.
#2016-09-19 07:00:40 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Wejdź sobie do sklepu sexelixir.eu to zobaczysz co pomaga na tego rodzaju bolączki. Jest tam świetny środek na to, żebyś Ty i Twoja partnerka na nowo odkryli przyjemnośc długiego kochania. Żadna tam chemia, tylko naturalne środki, które działają bardzo szybko.
#2016-09-19 08:05:50 

patttricia

Użytkownik

Wiem co to jest, bo już stosowałam. Też mogę polecić. Generalnie zmienia się Twoje spojrzenie na temat seksu. Popędu nie można pozostawić samego sobie i trzeba dać mu upust, a wtedy seks jest naprawdę intensywny. To najlepszy afrodyzjak dla pań, jaki miałam przyjemność stosować.
#2016-09-19 09:17:56 

SLAMGOD

Użytkownik

Czemu wcześniej go nie znałęm, sam nasz układ byłby teraz lepszy. Ale i teraz go kupię skoro tak polecacie. Ciekawe jak się zachowa moja partnerka. Ja przyznam szczrze nie mogę się już doczekać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015