Pomysły na dziedziniec pensjonatu

#2016-09-02 00:09:13 

serwisant

Użytkownik

Witam wszystkich. Prowadze nieduży pensjonat który chciałbym troche wyremontować żeby podniesc standard i zainteresować nowych klientów. Co do prac wewnątrz to wszystko w zasadzie mam już umówione i zaplanowane, sam sie troche znam na wykończeniówce wiec problemu nie bedzie, ale inaczej ma się sprawa z dziedzińcem i ogrodem. Nie chce wydawać pieniedzy na projektanta bo kazdy grosz sie dla mnie liczy, wiec prosze o jakies inspiracje, pomysły, moze tez wasze spostrzeżenia odnośnie rzeczy które już widzieliście. Jeśli możecie to proszę o linki do zdjęć albo galerii, pozdrawiam.
#2016-09-02 02:22:40 

mokra_włoszka

Użytkownik

Cześć. Jeśli nie znasz się na projektowaniu ogrodów to postaw na równe, ładnie przystrzyżone trawniki i drzewka. Z tym nie powinieneś mieć kłopotu. Gdzieniegdzie można dać jakieś kwiaty, ewentualnie doniczki, najwazniejszy i tak jest plac przed budynkiem. Dobranie odpowiedniej kostki brukowej i jej ułożenie w jakiś ciekawy wzór z pewnością zainteresuje gości i znacznie podniesie walory estetyczne pensjonatu. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-02 04:08:25 

serwisant

Użytkownik

Dzięki za wypowiedź, masz sporo racji i na pewno skorzystam z rad dotyczących trawników i donic. Tak będzie mi o wiele łatwiej utrzymać wszystko na odpowiednim poziomie. Zainteresowałaś mnie pomysłem na dziedziniec, bo mam dużo miejsca na zrobienie ładnego reprezentatywnego placu, ale do takiej pracy bede musial juz wynajac profesjonalna ekipe. Może mogłabyś coś polecić z Poznania albo okolic? Będę zobowiązany.
#2016-09-02 06:26:45 

mokra_włoszka

Użytkownik

Niestety nie pomogę bo pochodzę z południa kraju, ale może ktoś inny pomoże.
#2016-09-02 07:34:22 

peterT

Użytkownik

hej, korzystałem z usług tej firmy: http://www.mir-bruk.pl/ukladanie_kostki_brukowej.html i mogę tylko polecić bo pracują rzetelnie, dokładnie i są terminowi. Oczekiwałem zrobienia dosyć skomplikowanego wzoru na placu przed domem, dwie ekipy które wczesniej zobaczyly projekt od razu odmówiły bo powiedziały że się nie da czego takiego ułożyć, a panowie których polecam wykonali całość w tydzień. Jestem bardzo zadowolony z efektu i chocbym z lupą szukał niedociągnięć i chciał się doc zegoś doczepić to na próżno.
#2016-09-02 09:08:57 

ArcenstonE

Użytkownik

Też zlecałem tej poznańskiej firmie ułożenie kostki brukowej i mogę tylko polecić bo praca wykonana należycie, sumiennie, bez zwłoki. Przycięcia kostki również wykonane profesjonalnie, bez kaleczenia materiału i śladów narzędzi. Może napiszesz coś wiecej, przynajmniej jaka powierzchnia tego placu?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015