Opony dla każdego

#2016-08-03 00:35:01 

Arnold

Użytkownik

Panowie i Panie mam bardzo dużą prośbę o wskazanie dobrego sklepu z oponami. Jest tyle tego na rynku, że nie wiadomo, gdzie się zaczepić, a ceny u każdego sprzedawcy podejrzanie wysokie. Mam nadzieję, że w Waszą pomocą uda mi się znaleźć to czego szukam. A tak w ogóle to szukam opon samochodowych i do motocykla.
#2016-08-03 02:48:35 

Kumaty

Użytkownik

Sklepy z oponami dyktują sobie ceny jak chcą, więc musisz być przygotowany na to, że w większości z nich będą chcieli zedrzeć z Ciebie ile wejdzie. Inaczej jest tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Michelin, bo tutaj nie tylko masz wysoką jakość, ale też najniższe ceny.

#2016-08-03 03:24:30 

Kubson

Użytkownik

Widzę, że kolega też przeszedł długą drogę zanim trafił na porządny sklep. Też tam kupuje, a mam co, bo w mojej firmie jeździ ponad dwadzieścia samochodów. Jak trzeba kupić opony do wszystkich aut to tani sprzedawca jest jak najbardziej na miejscu. Nawet kilka tysięcy można zaoszczędzić w ten sposób.
#2016-08-03 05:43:58 

Arnold

Użytkownik

No ja też mam kilka pojazdów, dlatego moje pytanie. Mimo, że mnie stać, to wolę jednak kupować to samo za tańsze pieniądze, to chyba logiczne :)
#2016-08-03 08:03:17 

Amilanie1986

Użytkownik

Ja tam kupiła zimowe opony marki Pirelli i były zdecydowanie tańsze niż w innych miejscach. O sklepach stacjonarnych to wcale nie wspominam, bo w takich to tylko można z kalkulatorem siedzieć i liczyć straty :)

#2016-08-03 09:17:09 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Podobnie było u mnie. Z tym, że ja zimówki Michelin kupowałam. Lubię mieć dobre opony na samochodzie, bo wtedy czuje się zdecydowanie bezpieczniej. Oczywiście to opony z najwyższej półki. Z tego co pamiętam, to jeszcze jakiś gadżet zimowy dostałam w gratisie.

#2016-08-03 10:13:53 

Kumaty

Użytkownik

To jedna z tych grup towarowych, gdzie grupa jakościowa ma znaczenie. Ja też jestem zwolennikiem dobrych opon. Porównując oponę Pirelli na przykład z chińskim produktem, dostajemy różnice jak pomiędzy dużym fiatem, a ferrari :)

#2016-08-03 10:38:48 

serwisant

Użytkownik

Dobrze to ująłeś :) Ale tak to jest. Dodam tylko odnośnie tego sklepu, że mają nie tylko opony, ale też asortyment związany z kołami. Dobre felgi stalowe 13 dostałem u nich na przykład.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015