Egzamin IELTS w centrum egzaminacyjnym

#2016-04-02 15:39:23 

Kubson

Użytkownik

Cześć. W przyszłym roku wybieram się na studia do Wielkiej Brytanii a dokładnie na Uniwersytet Cambridge. Decyzja już podjęta, ale potrzebuję informacji na temat tego jak się zapisać na egzamin IELTS oraz gdzie taki egzamin mógł bym zdawać. Chodzi oczywiście o egzamin w centrum egzaminacyjnym w Polsce. Czy możecie polecić mi kilka ośrodków dostępnych w zachodniej części Polski?

#2016-04-02 15:58:20 

SLAMGOD

Użytkownik

Hej. Sam w tamtym roku przystępowałem do egzaminu IELTS i informacji wyszukiwałem na stronie https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/ielts i znalazłem tam nie tylko potrzebne mi informacje do tego egzaminu ale także listę certyfikowanych ośrodków szkoleniowych i egzaminacyjnych. Jeśli chodzi o zachodnią część Polski to w Szczecinie w Empik School możesz zdawać egzaminy Cambridge English i to nie tylko IELTS, ale także BEC, BULATS czy nawet CPE.

#2016-04-02 17:07:09 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Siema. Ja również jestem zainteresowana tym tematem, tzn. egzaminami Cambridge bo w przyszłym roku planuję sama podjąć się próby zmierzenia z egzaminem CAE. Jak długo przygotowywałeś się do egzaminu IELTS?
#2016-04-02 17:29:25 

SLAMGOD

Użytkownik

Zeszło mi z tym pół roku bo mój angielski i tak był już na wysokim poziomie.
#2016-04-02 19:34:14 

Avgrunda

Użytkownik

Cześć. Egzamin IELTS możesz zdawać również w Kaliszu i Poznaniu z tego co się orientuję są tam trzy certyfikowane centra egzaminacyjne Cambridge.
#2016-04-02 20:35:12 

Kubson

Użytkownik

Dzięki za podpowiedzi, najprawdopodobniej zdecyduję się na Poznań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015