Toyota w Krakowie – po czym poznać dobrego dealera?

#2019-09-10 11:12:01 

Bartosz82

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam w planach kupno nowego auta, marki jak wyżej. W sumie jeszcze nie zdecydowałem się na konkretny model, ale problemem jest to, że kompletnie brak mi doświadczenia. Czy ktoś może mi powiedzieć, czym kierować się podczas wyboru konkretnego salonu? Czy w ogóle punkty te różnią się od siebie czy można zwyczajnie jechać do tego, który ma się najbliżej? Dajcie znać generalnie, jeśli znacie takie sprawdzone miejsce w KRK. Będę wdzięczny!
#2019-09-10 12:22:09 

peterT

Użytkownik

Różnią się i się nie różnią. Ogólnie oferty będą bardzo podobne, ale różnice polegają na samej obsłudze. Każdy salon niestety podchodzi po swojemu do obsługi klienta, do kwestii serwisowych i tego typu spraw. W necie poczytaj sobie opinie o takich miejscach. Nie masz znajomych, którzy już kupowali nowe auta?
#2019-09-10 14:20:28 

Bartosz82

Użytkownik

Ktoś tam by się znalazł, ale wszyscy brali inne marki, więc nie bardzo mam kogo spytać. Co do opinii w necie to raczej średnio im ufam.
#2019-09-10 15:28:40 

ArcenstonE

Użytkownik

Nie zgodzę się z tym, że oferty będą podobne. Wbrew pozorom dealerzy mają wolną rękę w kwestii tego, za ile ostatecznie auto sprzedadzą albo co dadzą w gratisie. Na Twoim miejscu obdzwoniłbym albo objechał sporo takich miejsc, podpytał i porównał. Możesz się zdziwić…
#2019-09-10 16:36:01 

peterT

Użytkownik

To prawda, sam jak kupowałem auto, to odwiedziłem niejeden salon i faktycznie różnice były całkiem spore. Auta nie kosztują 5 zł i warto trochę poświęcić czasu na wyszukanie najlepszej oferty. Dobry dealer zaproponuje mnóstwo atrakcyjnych rabatów. Życzę powodzenia w zakupach, wiem, że są bardzo stresujące.
#2019-09-10 17:58:34 

barbażynka

Użytkownik

Ja jakiś czas temu kupowałam z mężem auto tej samej marki. Dealer z Krakowa zaproponował nam naprawdę atrakcyjne warunki finansowania, w życiu takich byśmy nie mieli, kupując wóz na kredyt w banku. Ogólnie nie kupowaliśmy za gotówkę. Dostaliśmy do tego sporo elementów wyposażenia w niższej cenie i fajną ofertę na pierwsze ubezpieczenie.
#2019-09-10 18:30:35 

Bartosz82

Użytkownik

Czyli jednak trzeba na poważnie podejść do tematu i bardzo dokładnie się rozejrzeć. Dziękuję za pomoc! Możesz mi powiedzieć, których dealerów warto brać pod uwagę?
#2019-09-10 20:21:00 

peterT

Użytkownik

Możesz sobie po prostu zajrzeć na stronę dealerzyaut.pl, tam masz zebrane dane kontaktowe wszystkich salonów znanych marek, tych najbardziej polecanych, najsolidniejszych. Najlepiej właśnie rozejrzeć się po tych solidnych, a na pewno znajdziesz ciekawą ofertę na zakup autka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015