Co sadzicie o kremie avene cicalfate?

#2017-12-15 00:51:29 

usereczka

Użytkownik

Zastanawiam się nad kupnem kremu cicalfate i nie wiem tylko czy sens jest ladowac kase w cos aptecznego. Czy może z czegos innego skorzystać?
#2017-12-15 03:15:36 

Soft_G

Użytkownik

Pamietaj o tym ze generalnie do skory podrażnionej to potrzeba specjalistycznych produktów. I lapanie pierwszego lepszego kremu może się dla ciebie zle zakonczyc.
#2017-12-15 04:10:38 

sztucznaX

Użytkownik

Ja korzystałam z kremu Avene Cicalfate calkiem jeszcze niedawno jak miałam problem ze skora. Teraz się uspokoilo wiec o tyle dobrze. W składzie jest woda termalna która generalnie dobrze wpływa na nawilżenie i tez nie podraznia bo jest lagodna bardzo. I ma wosk pszczeli który normalnie jest dodawany do kremów, balsamów itd. Zerknij tu https://www.aptekamini.pl/avene-cicalfate-krem-antybakteryjny-regeneracyjny-40ml.html i sobie popatrz.
#2017-12-15 04:39:12 

patttricia

Użytkownik

Trzeba pamietac o tym ze z kremu trzeba regualrnie korzystać żeby to miało sens a wiele o tym osob zapomina i oczekuje cudow nic prawie nie robiąc. Bez przesady.
#2017-12-15 06:47:06 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Zajrzyj na aptekamini.pl tam masz ten krem. Tam w ogole masz duzy wyboór dermokosmetyków wiec jak masz nadwrazliwa skore która jest sklonna do podraznien to tam cos znajdziesz lekkiego. Jest ziaja bioderma wiec dobre marki jeśli chodzi o skore delikatna.
#2017-12-15 09:09:54 

sztucznaX

Użytkownik

Ja wlasnie kupiłam mój kremik tam. Bo Apteka MINI ma sporya asortyment. Jest wiele suplementów diety na skórę, włosy, paznokcie. Rozne dermokosmetyki. Ja jeszcze tam kupowałam z filtrami spf : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015