Fajne zabawki interaktywne dla dzieci – gdzie najlepiej kupić?

#2017-11-28 21:23:32 

barbażynka

Użytkownik

Cześć, szukam jakiegoś fajnego sklepu z zabawkami dla dzieci. Zależy mi na zabawkach interaktywnych, takich które rozwijają dziecko, uczą je czegoś. Wazne jest dla mnie też żeby to były naprawdę dobre i sprawdzone zabawki, które będzie można bezpiecznie zostawić małemu dziecku, bez obaw, że sobie coś zrobi. No wiecie, musi to mieć odpowiednie atesty, być sprawdzone i tak dalej. Polecicie mi coś fajnego i sprawdzonego? Może być jakiś sklep internetowy czy coś takiego.
#2017-11-28 21:49:50 

domi_biedronka

Użytkownik

A dla jakiego dużego dziecka szukasz tych zabawek? Bo to też ma znaczenie.
#2017-11-28 22:16:22 

barbażynka

Użytkownik

Osiem miesięcy ma, dziewczynka jeśli płeć jest też istotna. Chociaż wydaje mi się, że akurat w tej kwestii nie, bo żadnych lalek czy innych samochodów to nie chcę.
#2017-11-29 01:05:16 

domi_biedronka

Użytkownik

A to ja bym osobiście raczej nie dawała zabawek interaktywnych takiemu małemu dziecku, raczej bym wybrała jakieś takie miękkie rzeczy, pluszaki czy coś…
#2017-11-29 02:36:33 

barbażynka

Użytkownik

Naprawdę?? A ja słyszałam, że już jak najbardziej można dziecku w tym wieku dawać takie zabawki, że nawet jest to wskazane i poprawia koncentrację i rozwój… Jestem zaskoczona twoją opinia, przyznam szczerze :o
#2017-11-29 05:23:18 

domi_biedronka

Użytkownik

No cóż, różnie mówią. Ja jako matka mam takie, a nie inne zdanie.
#2017-11-29 05:33:13 

Bartosz82

Użytkownik

Twoje zdanie, to twoja sprawa, ale generalnie powyżej szóstego miesiąca to jak najbardziej warto dawać już dzieciom zabawki interaktywne, które będą je rozwijać i stymulować do nauki. Tak mówią fakty naukowe i eksperci. Jeśli chodzi o fajne miejsce, gdzie można coś takiego kupić to polecam zajrzeć tutaj: https://wyprawkowy.pl/interaktywne-462. Tam znajdziesz naprawdę dużo fajnych zabawek interaktywnych, które świetnie wpłyną na rozwój małego dziecka. Możesz wybierać między bardzo różnymi zabawkami. Bardzo fajne są te kostki edukacyjne i pluszowe zabawki interaktywne, które są bezpieczne dla dzieci praktycznie w każdym wieku.
#2017-11-29 08:13:28 

barbażynka

Użytkownik

uf, no to mnie trochę uspokoiłeś, że jednak mam sprawdzone info! I rety, dzięki wielkie za to polecenie! Bardzo fajna strona, bardzo fajny wybór. Na pewno tam uda mi się coś znaleźć na prezent, dzięki :)
#2017-11-29 08:25:43 

Bartosz82

Użytkownik

Nie ma za co, cieszę się, że mogłem pomóc. Strona wyprawkowy.pl to naprawdę sprawdzony sklep online z zabawkami. Sam tam kupuje i polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015