Fotografia reklamowa w Tychach - szukam specjalisty od zdjęć sprzedażowych.

#2017-11-26 23:46:49 

Kubson

Użytkownik

Od jakiegoś czasu dorabiam sobie dość sporo sprzedając w sieci różne towary. Przyznam szczerze, że nie myślałem, że całość pójdzie tak łatwo, ale widać utrafiłem w niezły obszar sprzedażowy. Ale mam jeden problem, bo nie bardzo umiem wykonywać profesjonalne fotografie moich towarów. To co było do tej pory to czysta amatorka i zdaje sobie sprawę, że z lepszymi zdjęciami mogę działać jeszcze lepiej i jeszcze sprawniej. Jak możecie to polećcie bardzo proszę kogoś, kto zna się na fotografii reklamowej i kto współpracował już przy niejednym projekcie.
#2017-11-27 01:38:27 

serwisant

Użytkownik

Znaleźć niszę w dzisiejszym biznesie to faktycznie rzadkość :)))
#2017-11-27 04:12:44 

Kubson

Użytkownik

No pewnie, że tak, ale żeby nie było tak różowo, to najpierw miałem kilka nieudanych prob...
#2017-11-27 06:55:23 

patttricia

Użytkownik

Co do fotografii reklamowej, to według mnie trzeba od tego wyjść, bo klienci dzisiaj mało co czytają, a głównie oglądają. Jeśli jest odpowiednia ekspozycja towaru, to dalej jest już oczywiście zdecydowanie prościej. Foto musi być jednak zrobione z głową i to w odpowiednich warunkach. Brak cieni, odblasków, poświaty i tak dalej, to tylko profesjoanlny sprzęt jest w stanie zapewnić wymagany końcowy efekt.
#2017-11-27 08:42:09 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Zajrzyjcie tutaj http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-reklamowa-tychy/, bo myślę, że to jest właśnie fotograf, którego szukasz. Działa od lat w branży i to nie tylko reklamowej, ale też w przestrzeni towarzyskiej. Takie wszechstronne doświadczenie pomaga spoglądać na temat fotografii reklaowej w dużo szerszej perspektywie. Jeśli ma być dobra fotografia reklamowa w Tychach to tylko u nich.
#2017-11-27 09:15:30 

ArcenstonE

Użytkownik

Niby to takie proste, ale jak kiedyś samemu próbowałem wystawić przedmiot na aukcje w internecie, robiąc mu najpierw zdjęcia, to okazywało się, że właśnie robienie zdjęć zajęło mi kilka godzin, a chodziło tylko o kilka podstawowych ujęć :)))
#2017-11-27 09:35:06 

Bartosz82

Użytkownik

Tego rodzaju fotografie to do różnego rodzaju folderów reklamowych trafiają. Swego czasu w mojej firmie, żeby taki folder stworzyć, to sesja praktycznie dwa dni trwała. Tym bardziej szkoda czasu i sądzę, że nie warto robić tego samodzielnie tylko lepiej wynająć specjalistę, który zna się na rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015