Czy są na rynku modlitewniki z Janem Pawłem II?

#2017-09-04 01:00:49 

sztucznaX

Użytkownik

Od dawna próbuję znaleźć większą ilość modlitewników związanych z naszym papieżem, ale jak już coś poszukam to się okazuje, że jest tylko jeden egzemplarz. Potrzebuję co najmniej kilkanaście modlitewników, które na pewno będą często używane. Są w ogóle na rynku takie ilości, czy trzeba samemu szukać gdzieś w sieci?
#2017-09-04 02:59:41 

patttricia

Użytkownik

Witaj, są oczywiście, ale jest ich mało. Po prostu nasi rodacy bardzo lubią modlić się do najwiekszego papieża jakim był Jan Paweł II modlitewnik z modlitwami do niego i z jego modlitwami możesz znaleźć tutaj http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/swietego-jana-pawla-ii/ i jest to największy zbiór na jaki do tej pory trafiłam.
#2017-09-04 04:39:42 

serwisant

Użytkownik

To generalnie całe kompedium wiedzy o naszym świętym. Mamy w tej publikacji zarówno modlitwy o wstawiennictwo Jana Pawła, jak i modlitwy, które są jego autorstwem. Każda osoba wierząca wie, że przez taką modlitwę można wiele załatwić :)))
#2017-09-04 05:54:27 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Mimo, że to niewielka książka to pomogła mi już w bardzo wielu sytuacjach. Oczywiście nie trzeba być wierzącym, żeby przeczytać tę niewielką książkę. Taka reflekasja nad samym sobą od czasu do czasu bardzo się przydaje. Książka towarzyszy mi praktycznie zawsze w podróży, a często jeżdżę w długie trasy pociągiem, więc nie wyobrazam sobie bez niej drogi.
#2017-09-04 07:20:51 

peterT

Użytkownik

No to już bardzo indywidualna kwestia, ale wydaje mi się, że takie modlitewniki pomagają w codziennej modlitwie.
#2017-09-04 09:06:31 

Kumaty

Użytkownik

Modlitwy z Janem Pawłem II to bardzo pożądana pozycja na rynku wydawniczym. Wystaqrczy spojrzeć na to ile mamy w naszym kraju osób wierzących. Co jak co, ale modlitewniki to chyba będą w dalszym ciągu formą drukowaną, bo elektroniczna jakość do tej kwestii nie pasuje za bardzo.
#2017-09-04 09:21:55 

Amilanie1986

Użytkownik

Ja znam też wersje elektroniczne, ale to nie to samo co papierowy modlitewnik. Elektronika jednak kusi tym, żeby może zajrzeć gdzieś jeszcze, a to jak wiadomo często kończy już samą modlitwę. Wybieram modlitewnik w formie drukowanej, tym bardziej, że można go zabierać ze sobą tak jak na przykład smartfona.
#2017-09-04 10:55:35 

Bartosz82

Użytkownik

Sporo znam osób, które szukają pomocy u naszego świętego papieża i modlą się do niego praktycznie codziennie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015