Interesują mnie atrakcje piłkarskie dla dzieci, co polecacie?

#2017-07-27 03:32:31 

sztucznaX

Użytkownik

Dzień dobry! Szefostwo zlecilo mi przygotowanie wstępnego planu na festyn z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej. Niedawno rozpoczęłam tę pracę, dlatego chciałabym się wykazać i wykonać to zadanie najlepiej jak się da. Tematem przewodnim festynu jest Piłka nożna, ponieważ w tej właśnie szkole odbędzie się w tych dniach międzyszkolny turniej piłki nożnej. Mam już w zanadrzu kilka atrakcji, część z nich powinna jednak tematycznie wiązać się z footballem. Macie jakies pomysły? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!
#2017-07-27 04:07:44 

patttricia

Użytkownik

Niekoniecznie przychodzą mi do glowy atrakcje związane z pilka nozna, ale podrzuce kilka innych pomyslow: na festynie dla dzieci oczywiście powinny być slodkosci, czyli stoisko z watą cukrową, lodami, goframi i tego typu rzeczami. Można zorganizować cos w stylu ogromny tort z wielkim napisem dzień dziecka. Może stoisko z pizzą?
#2017-07-27 06:17:16 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Konik i przejażdżki na koniu, będą zachwycone
#2017-07-27 08:21:42 

serwisant

Użytkownik

Może jakiś pokaz trików z piłką? Bardzo modne jest teraz cos takiego jak freestyle football, wydaje mi się, że to idealnie wkomponowałoby się w klimat Twojej imprezy
#2017-07-27 09:58:09 

sztucznaX

Użytkownik

oooo, pomysl super. Wiecie może gdzie znajdę coś takiego???
#2017-07-27 10:56:24 

Bartosz82

Użytkownik

Polecam wejść na strone http://dawidpajor.com/oferta/atrakcje-pilkarskie-dla-dzieci/. Jest to profil osoby, która profesjonalnie zajmuje się akrobacjami z piłką i pojawia się na różnych imprezach i eventach. Jeśli chodzi o ceny usług, to są naprawdę atrakcyjne. Widzę, że w ofercie ma również atrakcje piłkarskie dla dzieci – mysle, ze to Cię zainteresuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015