Gdzie można kupić defibrylator AED?

#2017-07-21 02:20:19 

serwisant

Użytkownik

Witam, chciałbym się dowiedzieć gdzie kupić defibrylator AED żeby nie wydać za dużo ale jednocześnie dostać coś porządnej jakości, działającego skutecznie i poprawnie. Szczególnie zalezy mi na zweryfikowanych i sprawdzonych sklepach specjalizujacych sie w sprzedazy takich urzadzeń. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam serdecznie.
#2017-07-21 02:30:11 

mokra_włoszka

Użytkownik

Takie urządzenia trzeba kupować tylko w sprawdzonych sklepach bo od poprawnego działania zalezy ludzkie życie. Ja akurat pracuje w mundurówce w małym mieście i bardzo naciskałam żeby w samochodzie był defibrylator. Ludzi dopadają różne rzeczy w najmniej oczekiwanych momentach a że jeździmy po mieście to chyba warto żeby móc pomóc w kazdej ewentualności.
#2017-07-21 03:07:53 

milena77

Użytkownik

Chwała ci za to kiedyś widziałam jak straż miejska użyła defibrylatora na starszym panu który zemdlał na przystanku. Gdyby nie oni pewnie nie żyłby bo karetka przyjechała dopiero po 20 minutach.
#2017-07-21 03:25:28 

serwisant

Użytkownik

Proszę o nieodbieganie od tematu bo to dla mnie ważne żeby kupić coś dobrego w sprawdzonym sklepie.
#2017-07-21 04:33:54 

mokra_włoszka

Użytkownik

Rozejrzyj się w HS medical. Gdybym miała zamawiać sprzęt to właśnie tam bym szukała, a troche sie na tych rzeczach znam bo ratowanie życia i zdrowia to dla mnie sprawa priorytetowa :). Jeśli chcesz mogę pomóc coś wybrać, ale to zależy od celu – osobisty, służbowy, czy beda z niego korzystać nie do konca przeszkolone osoby i jak dużo chcesz wydać.
#2017-07-21 06:20:57 

Kubson

Użytkownik

Podpisuje sie pod opinia koleżanki bo na https://www.hsmedical.pl/ zamawiałem tam defibrylator AED do biura. Obsługa pomogła mi dobrać najbardziej odpowiedni, dodam że rzeczywiście istotne jest czy ewentualnie beda obslugiwac go osoby przeszkolone tylko pobieżnie. Tak czy inaczej nie jest to trudne bo urządzenie dopasowuje moc do stanu pacjenta. Wystarczy tylko postepowac zgodnie z instrukcjami i tyle. Pozdrawiam.
#2017-07-21 07:44:02 

serwisant

Użytkownik

Taki chyba byłby najlepszy bo jak przyjdzie co do czego to paraliżuje mnie stres i nie wiem czy poradziłbym sobie z jakimś skomplikowanym w użyciu urządzeniem. Chyba że coś innego mi jeszcze polecicie?
#2017-07-21 10:37:09 

Kubson

Użytkownik

Wiesz, wcześniej trzeba sie zapoznać z instrukcjami, poczytać sporo w internecie, ale najlepiej pójśc na szkolenie do ratownictwa medycznego. Mi wystarczyło, do dziś wszystko dobrze pamietam wiec chyba warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015