Ponoć jest jakaś smaczna karczma w Zawoi – jakieś konkrety?

#2017-07-18 20:19:38 

SLAMGOD

Użytkownik

Usłyszałem od znajomego który dość często gości w południowych rejonach naszego kraju że w Zawoi jest jakaś super fajna karczma ze świetną kuchnią. Pytam o to bo myślimy z żonką i dziećmi żeby zobaczyć sobie Babią Górę a to przecież jest dokładnie to samo miejsce. Może znacie też jakiś dobry nocleg tam? Pozdrawiam i dzięki za info.
#2017-07-18 23:10:28 

Kumaty

Użytkownik

No to są trochę moje tereny z lat studiów, teraz nie wiem jak się sprawy mają jak chodzi o gastronomię czy noclegi. Kiedyś tam z kumplami jeździliśmy i było super – okolica tak ogólnie jest przepiękna.
#2017-07-18 23:31:52 

Avgrunda

Użytkownik

Bardzo wysoko oceniam zaplecze turystyczne w tych okolicach. W tym momencie nie pamiętam żadnych nazw ale miałam tam nocleg i spało się znakomicie. Ludzie w tych stronach są szalenie przyjaźni i otwarci na turystów.
#2017-07-19 00:35:45 

mokra_włoszka

Użytkownik

Też zawsze zwracam uwagę żeby tam gdzie jeździmy z rodzinką było smaczne jedzonko. Kiedyś sama gotowałam na wyjazdach ale teraz już mi się nie chce w takie rzeczy bawić.
#2017-07-19 03:07:25 

serwisant

Użytkownik

Wychodzę z podobnego założenia – jak już gdzieś jedziemy to po to by spędzić miło czas i być obsłużonym a nie samemu gotować. Zresztą jest wszędzie tyle świetnych knajp z pysznym żarciem.
#2017-07-19 05:43:00 

peterT

Użytkownik

Jak ma być naprawdę smaczna karczma Zawoja na mój gust ma się czym pochwalić. Ściśle mówiąc chodzi mi o ten lokal - http://www.styrnol.pl/karczma/. To jest część większego przedsięwzięcia bo właściciele prowadzą też na miejscu świetny pensjonat i ogólnie da się tam doskonale spędzić czas. Pokoje są super więc dla mnie to jest kombinacja idealna – jedzonko i komfortowy nocleg w pakiecie, jak ktoś potrzebuje jest szybkie WiFi więc da się nawet pracować.
#2017-07-19 08:24:08 

Bartosz82

Użytkownik

Słyszałem dużo o Babiej Górze. Kto wie, może za którymś razem uda mi się tam dotrzeć, jak dotąd z górskich klimatów to najczęściej Karpacz.
#2017-07-19 09:52:16 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Rzeczywiście to jest cudowna okolica. A lokalna kuchnia jest mega smakowita więc warto szukać jakiejś możliwości spróbowania jej. Byłam pod Babią Górą parę razy i wracam tam z chęcią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015