Znacie kogoś kto zajmuje się spawaniem elementów w Białymstoku?

#2017-06-27 01:39:16 

serwisant

Użytkownik

Moja firma zajmuje się projektowaniem dużych namiotów handlowych i z racji ich niecodziennego kształtu szukam kogoś kto pospawa dla mnie elementy stelaży. Zależy mi na wysokiej jakości spoin ponieważ stelaże muszą być bardzo wytrzymałe. Znacie kogoś zaufanego?
#2017-06-27 01:59:41 

SLAMGOD

Użytkownik

Nie łatwiej będzie ci zatrudnić spawacza na pełny etat który będzie to dla ciebie robił? Nie wiem jak firmy kasują za takie usługi ale jeżeli produkujesz tego większą ilość to może to rozwiązanie będzie lepsze?
#2017-06-27 04:11:25 

patttricia

Użytkownik

Wysyłam ci namiary na firmę która zajmuje się obróbką metali ale w ofercie ma również usługi spawania jak i malowania. Firma rzetelna i z dużym doświadczeniem w branży i dodatkowo daje gwarancję na gotowe wyroby :)
#2017-06-27 04:27:51 

serwisant

Użytkownik

Chodzi o to że najlepiej było by gdyby firma wykonała dla mnie gotowe kątowniki, pospawała je według zaleceń i jeszcze pomalowała. Coś takiego jak pisała koleżanka wyżej by mi się przydało ;)
#2017-06-27 07:16:32 

peterT

Użytkownik

W takim razie polecam stronę http://br-technology.pl/spawanie/. Firma zajmuje się obróbką metali od a do z oraz wykonuje spawanie w Białymstoku. Współpracowałem z nimi jakiś czas temu i mogę ci zagwarantować że nie znajdziesz nikogo bardziej solidnego w tym regionie :) Malują proszkowo więc też nie ma obawy o jakość lakieru.
#2017-06-27 08:39:01 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Zlecałam im malowanie gotowych elementów barierek i nawet dzisiaj po kilku latach lakier dalej trzyma się jak oszalały :P
#2017-06-27 11:00:38 

serwisant

Użytkownik

No i super. Właśnie takiej firmy szukam. Kompleksowe usług więc zaoszczędzę czasu na oddawaniu elementów do kolejnych firm. Dzięki wielkie za pomoc, na pewno skorzystam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015