Gdzie kupię materiał bawełniany z metra?

#2017-06-19 23:29:43 

domi_biedronka

Użytkownik

Witajcie! Ja z taką sprawą;) chciałabym kupić kilka wzorów jakichś ciekawych materiałów. Intresuje mnie kupowanie na metry, w jakiejś dobrej cenie. Dopiero się uczę szyć i nie chcę wydawać fortuny;) mam wykrój na spodnie i chciałabym sobie uszyć je sama, a przynajmniej spróbować:D
#2017-06-20 02:02:06 

usereczka

Użytkownik

świetny pomysł, moim zdaniem każda kobieta powinna umieć choć trochę szyć. Byle zamek w bluzie się zepsuje i trzeba oddawać do krawcowej, a ta sobie nieźle policzy. Moja mama np. sama sobie szyje firanki i zasłony, jak pytałyśmy w sklepi to to kosztuje 10 zł za metr, z 7 metrowej firmanki plus takiej samej zasłony robi się prawie 150 zł za samo szycie!! tak że dziewczyny uczcie się szyć:)
#2017-06-20 02:25:07 

patttricia

Użytkownik

Jestem jak najbardziej za:) dlatego od dawna mam swój ulubiony sklep z materiałem bawełniany na metry, podaję link https://www.kropkawkratke.pl/69-tkaniny-bawelniane nie ma to jak samej uszyć sobie coś fajnego, albo dzieciom wyprawkę:) ja uszyłam synkowy przed urodzeniem kilka śpioszków i pościel do łóżeczka, nikt nie miał takiej:)
#2017-06-20 04:20:18 

Kumaty

Użytkownik

Ja pamiętam jak moja mama nam szyła ubrania, zakrywała biedę farbowanymi prześcieradłami;) ale zawsze mieliśmy co na siebie ubrać dzięki temu.
#2017-06-20 04:58:17 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Jakbyś sobie chciała też uszyć pościel, to również polecam ten sklep co koleżanka , tutaj masz link https://www.kropkawkratke.pl/74-bawelna-poscielowa do bawełnianych tkanin, które się nadają na pościel. Może w ogóle zaczniesz od uszycia pościeli, zamiast spodni, jest to zdecydowanie prostrze;)
#2017-06-20 07:34:13 

patttricia

Użytkownik

Wydaje mi się, że koleżanka ma rację, bo jednak tak bez przygotowania szycie spodni, to trochę porhywanie się z motyką na słońce. Trzeba dobrze podkroić w różnych miejscach, a jak nie miałaś wcześniej styczności z szyciem, to możesz się zniechęcić za szybko, jak ci się nie uda.
#2017-06-20 10:27:23 

domi_biedronka

Użytkownik

Może macie w tym rację, tak usiadłam nad tym wykrojem i spróbowałam to ogarnąć, no i trochę jednak trudne:P
#2017-06-20 11:29:59 

usereczka

Użytkownik

To trzymam kciuki, żeby Ci się udało i nie zniechęcaj się:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015