Która metoda jest lepsza samodzielne magazynowanie czy może magazyn na zlecenie?

#2017-05-23 01:10:23 

serwisant

Użytkownik

Proszę pomóżcie mi podjąć odpowiednią decyzję, bo nie wiem co będzie dla mnie lepsze. Obroty sprzedażowe w firmie zwiększyły się w ostatnim czasie kulkukrotnie, a co za tym idzie zwiększył siętakże przepływ towarów pomiędzy magazynami. Chciałbym wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć miejsce do szybkiego magazyowania. Tylko czy lepiej zrobić to na włąsną rękę, czy może poszukać podwykonawcy?
#2017-05-23 01:39:03 

Kubson

Użytkownik

Jeśli ktoś nie miał nigdy do czynienia z magazynowaniem to nigdy nie zrozumie, jak wielkie jest to przedsięwzięcie logistyczne. Tutaj trzeba ogromne determinacji i niezwykłej organizacji, żeby wszystko grało jak w zegarku.
#2017-05-23 04:24:32 

sztucznaX

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą, że tak to właśnie wygląda i trzeba na wszystko uważać, bo jeden błąd może spowodować na przykłąd, że ważna dostawa nie dotrze na czas albo dotrze nie w to miejsce, w które dotrzeć miała. Dlatego ja skłaniam się ku zewnętrznym firmom, które są w stanie odpowiednio zorganizować prace i obieg towarów.
#2017-05-23 05:53:57 

czerwona_rzeka

Użytkownik

No teraz tak sobie myślę, że nowy magazyn to na pewno kolejna grupa pracowników i sprzętu, a to dodatkowe koszty, więc może faktycznie ten zewnętrzny magazyn byłby lepszym rozwiązaniem :)))
#2017-05-23 08:44:18 

SLAMGOD

Użytkownik

Nawet się nie zastanawiaj...DZieisjesza technika pozwala na taką organizację magazynu, żę Tobie wystarczy generalnie smartfon i tyle. Podejrzysz dzięki aplikacją różne kwestie statystyczne, a nawet nadasz przesyłkom odpowiednie statusy. Jeśli ktoś ceni sobie oszczędność pieniędzy i czasu, to jest to opcja właśnie dla niego...
#2017-05-23 10:37:35 

Amilanie1986

Użytkownik

Dobre magazyny i dobrą organizację pracy znajdziesz tutaj http://multilogistyka.com/uslugi/magazynowanie/, czyli w nowoczesnych budynkach wraz z odpowiednią infrasturkturąą. Takie magazynowanie pozwala na zwiększenie intensywności działań w przedsiębiorstwach i oczywiście skraca czas operacyjny, jeśli chodzi o przygotowanie i wydanie towaru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015