Jakie są rodzaje wiz do Australii?

#2017-04-06 23:19:11 

Arnold

Użytkownik

Cześć, kończę studia i tak sobie pomyslałem ze dobrze byłoby wybrać sie z narzeczoną do Australii, tam są większe perspektywy na przyszłość, trzeba tylko załatwic wizy, a tak w ogóle to jakie są rodzaje wiz do Australii i czy proces załatwiania wiz jest długi?
#2017-04-07 01:51:17 

Amilanie1986

Użytkownik

Co za młodzież, wykształciła się w Polsce a teraz ledwo kończy studia i już chce czmychnąć za granicę, nie lepiej najpierw poszukac pracy w Polsce?
#2017-04-07 02:14:45 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Szkoda ze kiedyś nie było takich możliwości wyjazdów a i człowiek nie znał języka angielskiego, ale teraz o wiele łatwiej jest załatwić wizy Australia podobno cieszy się dużą popularnością wśród imigrantów, więc jeśli Ty tez chcesz wyemigrować do Australii to zajrzyj na http://australiahome.edu.pl/, gdzie dowiesz się że są wizy sponsorowane, partnerskie, wizy pracownicze, turystyczne a także wizy studenckie czy wizy skilled, dzieki której rezydujesz w Australii i mieszkasz oraz pracujesz na takich zasadach jak Australijczycy.
#2017-04-07 03:12:11 

Arnold

Użytkownik

No fajnie ale powie mi ktoś dokładnie jak starać się wizę imigracyjną do Australii i ile to trwa?
#2017-04-07 03:39:59 

Kumaty

Użytkownik

Powiem Ci jedno, w procesie aplikowania o wizę może pomóc doświadczony agent imigracyjny, który zna wszystkie procedury i australijskie prawo wizowe więc jeśli interesuje cię wiza imigracyjna do Australii to obowiązkowo powinienes skorzystac z pomocy takiego agenta. O szczególach ubiegania się o wizę poczytasz na http://australiahome.edu.pl/emigracja-do-australii/ tam też dowiesz się jakie warunki musicie spoełnić aby móc z narzeczoną wspólnie aplikowac o wizę.
#2017-04-07 06:25:50 

Kubson

Użytkownik

Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i dobre wykształcenie a przede wszystkim jesli znasz bardzo dobrze język angielski to na pewno będzie Ci łatwiej ubiegać się o wizę pracowniczą.
#2017-04-07 08:04:48 

patttricia

Użytkownik

Wiem coś o tym bo mój syn mieszka od kilkunastu lat w Australii, pojechał tam najpierw na wizę turystyczną i poznał tam Australijkę z którą się ożenił, a i jego zawód i kwalifikacje znalazły się na liście zwodów na które jest w Australii zapotrzebowanie więc pewnie było mu łatwiej .
#2017-04-07 09:34:32 

Arnold

Użytkownik

Duzo się dowiedziałem, wielkie dzieki widzę ze długa droga przede mną żeby załatwić wizę do Australii ale z takim agentem imigracyjnym to pewnie będzie łatwiej, cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015