Czy warto kupić naklejkę na lodówkę i ewentualnie gdzie ją dostać?

#2017-03-27 21:44:03 

Amilanie1986

Użytkownik

Moi drodzy. Mam w gruncie nową, bo ledwo półroczną lodówkę, którą, niestety, moje dzieci już zdążyły oszpecić. Mianowicie bawiąc się swoimi resorakami zaczęły jeździć po drzwiczkach lodówki (nie wiem, jakieś wyścigi sobie urządzili) i niestety… ale podrapali cały piękny inox :( teraz to wygląda po prostu strasznie, a wiadomo, na gwarancję, ani nic takiego nie mogę się powołać, bo to z winy własnej, zresztą nie zaburza funkcjonowania sprzętu. Szukałam różnych sposobów na to, by te rysy zlikwidować. Próbowałam pastą do zębów, jakmiś tam specjalnymi środkami i niestety, nie przyniosly żadnych pozytywnych rezultatów. Pomyślalam jednak, że może dobrze by było pomyśleć o jakiejś naklejce na lodówce, ale sama nie jestem pewna, czy to aby dobry pomysł… wiecie, czy to nie wygląda tandetnie, albo co? Może gdzieś mogłabym je obejrzeć?
#2017-03-27 22:39:27 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Jak dla mnie nie ma sensu. Ja bym ewentualnie na Twoim miejscu pomyślała, żeby zrobić efekt szczotkowania, żeby te rysy się jakoś wkomponowały, albo coś :)
#2017-03-28 01:28:17 

patttricia

Użytkownik

Czyś Ty do reszty zwariowała? Taki efekt, żeby uzyskać, jest batdzo trudno! Jeszcze tym bardziej, że nie wiemy dokładnie, jak te rysy wyglądają, a znając zdolności dzieci, to na pewno nie są ryski w jedną stronę, tylko różne esy-floresy. Jak dla mnie tkaa naklejka jest rzeczywiście deską ratunku.
#2017-03-28 03:15:11 

Arnold

Użytkownik

Ja również uważam, że naklejka na lodówkę to niegłupi pomysł. Tylko trzea znaleźć jakiś odpowiedni wzór, żeby pasował do całości kuchni. I wcale nie uważam, żeby to było tandetne, wręcz przeciwnie :) Takie naklejki w domowej przestrzeni to coraz częstszy pomysł na aranżację wnętrza.
#2017-03-28 04:24:52 

Amilanie1986

Użytkownik

Też właśnie widywałam gdzies tam wystroje, gdziena ścianach były naklejki nawet. A ktoś wie, gdzie mogę przejrzeć różne wzory tych naklejek? Jak już miałabym dekorować tak duża powierzchnię, to chciałabym, żeby to było esterycznie zrobione.
#2017-03-28 05:15:30 

Arnold

Użytkownik

Ja mogę polecić naprawdę dobry sklep Naklejkomania. Wykonują naprawdę eleganckie naklejki na różne powierzchnie, takż takie idealne do kuchni. Najlepiej sama sobie sprawdź ich stronę.
#2017-03-28 07:22:44 

patttricia

Użytkownik

No to i mnie zainteresowałeś kolego :) Mówisz, że na różne powierzchnie, a mają jakieś ciekawe dekoracje ścian?
#2017-03-28 08:19:39 

Arnold

Użytkownik

Oczywiście oprócz naklejek na lodówkę, to mają najróżniejsze ozdoby :) Przy czym nie ograniczają się tu tylko do samych naklejek, ale też mogą nadrukować obraz na płótno Canvas. Na przykłąd pod tym linkiem http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas masz obrazy z różnymi cytatami. Zazwyczaj to są takie teksty które wiesz… mówią o wartościach, które panują w domu, jaka jest dana rodzina, albo po prostu takie, które są mottem dla ludzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015