Szukam ogrodzenia do nowej działki – gdzie warto kupić?

#2017-03-06 02:27:58 

Arnold

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam nową działkę, na której powstaje mój dom jednorodzinny i prace budowlane zaczynają powoli dobiegać do końca więc trzeba zastanowić się nad jakimś sensownym płotem, bo póki co jest tylko siatka techniczna firmy budowlanej, wiadomo jak to wygląda. Skłaniam się raczej ku zwykłej siatce, bo chyba tańsza, a z funduszami już słabo. Brama wjazdowa musi być, ale nie będzie automatyczna, byle przesuwana, nie skrzydłowa. Orientujecie się gdzie można kupować całe zestawy i gdzie w ogóle warto to robić?
#2017-03-06 05:16:07 

Kumaty

Użytkownik

Kwestie płotu to jedno, ale bardzo mocno skup się właśnie na tej bramie bo z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku tych przesuwnych niska jakość ruchomych elementów bardzo szybko wychodzi bokiem. Ciągle to wszystko się psuje, zaciera i w ogóle ;/
#2017-03-06 07:02:03 

Arnold

Użytkownik

Dlatego właśnie pytam Was o opinię, nie mam zbyt dużo pieniędzy na płot, ale z drugiej strony nie chcę kupić najgorszego syfu na rynku, ma być na lata i dobrze służyć.
#2017-03-06 08:50:01 

Kubson

Użytkownik

W Olsztynie jest profesjonalny sklep w którym sprzedają ogrodzenia. Możesz kupować nie tylko właśnie całe, gotowe już zestawy, ale i pojedyncze elementy czy same części, chociażby od tej bramy. Mają produkty bardzo dobrej jakości, oparte na solidnych materiałach i naprawdę fachowe wsparcie zakupowe. Zajrzyj sobie na stronkę http://sklep.metalzbyt.com.pl/282-ogrodzenia, jest naprawdę szeroki wybór różnych ogrodzeń, w tym i takich siatkowych jak szukasz.
#2017-03-06 09:52:34 

Arnold

Użytkownik

No proszę, i nawet mam blisko żeby osobiście się tam pofatygować. Dzięki śliczne! Pozdawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015