Chcę się wybrać z dziećmi na spektakl ekologiczny, od jakiego wieku można zabrać dzieci na takie spektakle?

#2017-02-28 07:01:51 

mokra_włoszka

Użytkownik

Witajcie, chciałabym zeby moje dzieci poza tv i komputerem mialy tez inne rozrywki kino czy teatr, ale jak sprawic zeby dzieci polubiły teatr? Słyszałam o przedstawieniach ekologicznych i tak się zastanawiam od jakiego wieku moge zabrać dzieci na taki spektakl ekologiczny?
#2017-02-28 07:18:29 

Kumaty

Użytkownik

To ty decydujesz co i kiedy ogladaja twoje dzieci, mówisz ze chcesz zeby polubiły spektakle, więc im szybciej je zabierzesz tym lepiej.
#2017-02-28 08:15:36 

sztucznaX

Użytkownik

Poczekaj poczekaj, to prawda, ze czego się taki maluch naogląda i nasłucha, tego się nauczy, ale jeśli spektakl nie bedzie dostosowany do wieku dzieci to dzieci sie tylko wynudzą i zniechęcą.
#2017-02-28 08:41:15 

czerwona_rzeka

Użytkownik

To prawda, ostatnio zabrałam coreczke na taki spektakl ekologiczny do domu kultury, z tego co pamiętam spektakl nazywal sie psotki malej Dorotki czy jakos tak, w kazdym razie wszystko było zrobione bardzo fajnie i z uśmiechem, a córka która do tej pory nie chciala jesc nic zdrowego zaczyna sie powoli przłamywac, zresztą to nie jedyna propozycja dla najmłodszych, na http://www.kultura.krakow.pl/index.php/spektakle-ekologiczne znajdziesz ich jeszcze kilka i to o różnej tematyce.
#2017-02-28 09:11:20 

mokra_włoszka

Użytkownik

No ale od jakiego konkretnie wieku można zabrac dzieci na taki spektakl?
#2017-02-28 10:59:43 

domi_biedronka

Użytkownik

Powiem z własnego doswiadczenia, ze srednio jest to przedział wiekowy od 5-10 lat, ale w śród wielu pozycji znajdziesz cos dla dzieci młodszych, jak i starszych a nawet gimnazjalistów więc wybor jest ogromny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015