Sprzęty do zabaw integracyjnych

#2017-02-24 02:31:58 

Kubson

Użytkownik

Hej. Mam taką sobie firmę, która prowadzi różne zabawy integracyjne. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Szukam jakichś takich sprzętów, które mi pomogą trochę ten biznes rozkręcić bo ludzie już nie chcą po raz kolejny z tych samych sprzętów korzystać i szukają czegoś zupełnie nowego, a ja chcę swoją ofertę trochę poszerzyć
#2017-02-24 04:39:25 

milena77

Użytkownik

Chłopie, teraz na rynku jest tyle różnych takich urządzeń, że to aż dziwne, że musisz o to ptać na forum :D No nie wiem, są nawet takie sklepy internetowe, w których można dostać tego typu sprzęty, nawet dmuchane, a wiem, że one mogą sporo frajdy sprawić nawet dorosłym
#2017-02-24 06:00:58 

Kubson

Użytkownik

No właśnie teraz mnie tym ostatnim zdaniem zainteresowałaś. Tymi dmuchanymi rzeczami. Bo do tej pory jakoś nie udało mi się niczego dmuchanego jeszcze dostać i nie mam niczego takiego na stranie, ale skoro mówsz, że dorośli się na tym też dobrze bawią, to może czas się tym ainteresować? Gdzie to mogę dostać?
#2017-02-24 07:42:07 

milena77

Użytkownik

Jak szukasz takich integracyjnych rzeczy to najlepiej chyba będzie jak się zainteresujesz urządzeniami do rywalizacji. Na stronie http://e-dmuchance.eu/c/1531/dmuchane-urzadzenia-do-rywalizacji.html możesz takie znaleźć i moim zdaniem bardzo dobrze zrobisz jak tam zajrzysz, bo sprzęt jest naprawdę do tego dobry
#2017-02-24 09:57:08 

Bartosz82

Użytkownik

Ja to bym jeszcze na stronie http://e-dmuchance.eu/c/1523/zamki-dmuchane.html popatrzył na zamki dmuchane. Sam mam ochotę na takim poskakać, ale to zawsze oblegane przez dzieciaki i wstyd. A jak Ty organizujesz zabawy dla dorosłych to Ci gwarantuję, że oni na takim czymś się też chętnie będą bawić :P
#2017-02-24 10:27:18 

Kubson

Użytkownik

No dobrze, jesteście z tą swoją pomocą świetnie. Na pewno skorzystam z oferty e-dmuchance.eu bo widzę, że mają naprawde sporo do zaoferowania i widzę, że ten sprzęt jest naprawdę dobry. Oby rzeczywiście się ludziom spodobał
#2017-02-24 10:51:02 

Bartosz82

Użytkownik

Spodoba się, spodoba. Ja sam bym chętnie się wybrał na coś takiego gdybym miał okazjęi czas :D bo to jest moim zdaniem mega zabawa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015