Chcę kupić poduszkę jaśka – gdzie najlepiej?

#2017-02-20 05:38:12 

SLAMGOD

Użytkownik

Cześć! Często mam problem, żeby normalnie zasnąć, przewracam się z boku na bok, szczególnie mam problem ułożyć jakoś głowę. A kiedy uż uda mi się zasnąć to rano budzę się połamany. Zauważyłem, że lepiej mi się śpi, jak mam jeszcze coś dodatkowego pod głową, tj na przykład ostatnio wkładam taki wałek pod poduszkę, ale to też budzę się z bólem karku. Dlatego pomyślałem po prostu o tym, by kupić jaśka. Ale wiadomo, poduszka poduszce nie równa. Na aukcjach internetowych jest ich mnóstwo w najróżniejszych cenac, tym większy jest mój problem z wyborem. No… rozpisałem się, a pytanie po prostu brzmi, gdzie kupić dobrego jaśka :)
#2017-02-20 06:52:06 

Bartosz82

Użytkownik

W życiu nie poświęciłbym tyle czasu na pisanie o poduszce :P
#2017-02-20 09:32:26 

SLAMGOD

Użytkownik

To ewidentnie stary nie masz problemu ze snem… ja to się kotłowałem czasem przez 2-3 godziny, nim zasnąłem. A co się nazłoszczę… a przez to i sen jest gorszy.
#2017-02-20 11:52:11 

Avgrunda

Użytkownik

A to na pewno! W końcu zasypiać się powinno w spokoju. Co do zaś dodatkowej poduszki pod głowę, to generalnie zaleca się podobno, by nie spać zupełne na płasko, tylko wlasnie mieć coś jeszcze pod głowę, a właściwie nawet to pod cały korpus, by leżeć lekko podniesionym do góry.
#2017-02-20 13:39:13 

SLAMGOD

Użytkownik

Być może na początek chcę jednak spróbować z samym jaśiem.
#2017-02-20 14:38:25 

Avgrunda

Użytkownik

Oczywiście :) ja kolego kupowałam poduszkę jaśka 40x40 w tym sklepie: https://proecodreams.pl/22-poduszki-40x40-jaski. Dlaczego akurat tu? Raz – że mają wypełnienie z pierza gęsiego, ewentualnie z domieszką kaczego (choć to się chyba bardziej tyczy kołder). Pierze zawsze jest wyprane w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu masz wybite wszystkie bakterie, jakie żyją w piórach. No i inlet jest bardzo dobry. Gęsto tkany materiał skuteczni zapobiega przed wychodzeniem wkładu (mnie samą osobiście strasznie drażni, jak mam kołdrę czy poduszkę i pióra mi się przebijają, ale to chyba tlyko ja tak mam). Sklep więc ma same walory.
#2017-02-20 14:55:58 

SLAMGOD

Użytkownik

A mnie to też wkurza, tym bardziej, jak te pióra później latają po mieszkaniu. Okej, widzę, że na stronie są różne gramatury wsadu, chyba najlepiej będzie wziąć taką z największą, nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015