Czy ktoś może zarekomendować rzetelną firmę oferującą lady chłodnicze w Katowicach?

#2017-02-08 21:09:05 

SLAMGOD

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Postaram się za bardzo nie rozpisywać tylko od razu przejdę do tematu. Szukam jakiejś firmy (ewentualnie sklepu) w której ofercie znajdę dobrze wyglądające i niezawodne lady chłodnicze. Będzie mi bardzo miło jak poza nazwą napiszecie coś więcej. Z góry dzięki.
#2017-02-08 21:50:43 

Bartosz82

Użytkownik

W Katowicach jest dużo sklepów oferujących tego typu sprzęt. Na Twoim miejscu darowałbym sobie Internet i po prostu pojeździłbym po mieście, odwiedził kilka sklepów i porozmawiał ze sprzedawcami.
#2017-02-08 23:19:07 

peterT

Użytkownik

A ja mam ciekawą propozycję. Bo jeśli chodzi o lady chłodnicze Katowice są miastem, w którym na pewno możesz skorzystać z ich usług: http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414. Oferują naprawdę szeroki wybór, a ich sprzęt cieszy się opinią niezawodnego. No i też ma to, na czym Tobie zależy, czyli świetnie się prezentuje.
#2017-02-09 00:50:01 

Avgrunda

Użytkownik

To ja chciałabym zapytać, pozostając w temacie, o używany sprzęt, który oferuje ta firma. Zauważyłam ostatnio, że coraz więcej takich ofert w Internecie. Jak wygląda to w przypadku tej firmy, warto zawracać sobie głowę?
#2017-02-09 02:47:11 

peterT

Użytkownik

Nie nazwałbym tego „zawracaniem sobie głowy”. Są różne sytuacje, a nieplanowane wydatki zdarzają się w każdej branży. Ja zamówiłem od ES SYSTEM K dwie używane szafy na zaplecze i jestem naprawdę zadowolony. Zostały dokładnie sprawdzone, działają bez zarzutów i nieco zaoszczędziłem. Myślę, że jeśli chodzi o meble takie, jak szafy, witryny i lady chłodnicze w Katowicach ciężko znaleźć firmę z lepszą ofertą.
#2017-02-09 05:32:26 

Avgrunda

Użytkownik

Dzięki. Po prostu kiedyś czytałam, że to nieopłacalny interes. Ale może w przypadku tej firmy jest wręcz na odwrót.
#2017-02-09 08:31:33 

SLAMGOD

Użytkownik

Ja bardzo dziękuję, bo ES SYSTEM K wzbudziło moje zainteresowanie. I myślę, że będę chciał rozpocząć z nimi współpracę. :)
#2017-02-09 11:27:39 

peterT

Użytkownik

Bardzo proszę! A wracając jeszcze do tematu używanych, to tutaj wiele zależy od tego, co się kupuje. Warto mieć na uwadze fakt, że tego typu urządzenia wracają do sklepów zazwyczaj wtedy, gdy jakaś działalność okazuje sie nierentowna itp. Pozdrawiam wszystkich. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015