Ciekawe stoliki nowoczesne – skąd i jak?

#2017-02-02 23:45:14 

Amilanie1986

Użytkownik

Hej wszystkim! Bardzo lubię styl nowoczesny. Wprowadzam się teraz do nowego mieszkania i kombinuję jak to sobie wszystko ładnie zaaranżować. Wstępnie ściany są jasne z jedną przedstawiającą imitację cegieł – mam też szary narożnik w salonie i kilka czerwonych akcentów dekoracyjnych. Pora na wybranie stolika. Polecicie mi jakieś źródła inspirujących mebli? Coś prostego, minimalistycznego…
#2017-02-03 02:07:59 

Arnold

Użytkownik

Jeśli lubisz styl nowoczesny na pewno spodoba Ci się ta oferta https://meble24sklep.pl/stoliki-lawy-34. My wybraliśmy sobie do salonu białą ławę i wygląda naprawdę ładnie. Jeśli chodzi o stoliki nowoczesne ten sklep ma szeroki wybór, więc nie tylko biel, ale też czerń i różne odcienie drewna, i szkło. Polecam.:)
#2017-02-03 04:24:54 

czerwona_rzeka

Użytkownik

No, sklep Meble24 ma bardzo ciekawy design mebli – łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Szukałam ostatnio jakiejś niskiej ławy bez półki i nigdzie nie mogłam znaleźć czegoś, co by mnie zadowoliło. A tam mieli.:)
#2017-02-03 06:19:43 

Kumaty

Użytkownik

Również podoba mi się ich oferta, można znaleźć niebanalne rozwiązania. Teraz nawet najzwyklejszy stolik może wyglądać jak dzieło sztuki. Ja akurat wolę wersje z półkami, bo są dla mnie bardziej praktyczne, ale faktycznie jest wiele modeli i można znaleźć coś pod swoje potrzeby i gust.
#2017-02-03 08:14:59 

Amilanie1986

Użytkownik

Dzięki za komentarze, a jak w tym sklepie jest z dostawą? Czy można na nich polegać?? Wypatrzyłam już coś interesującego, ale jeszcze nie jestem do końca zdecydowana. Podoba mi się czarny stolik, wprowadziłby do wnętrza fajny element kontrastowy.
#2017-02-03 08:50:18 

Arnold

Użytkownik

Tak, dostawa jest w miarę szybko i wszystko odbywa się zgodnie z opisem. Zwróć tylko uwagę na to, że nie wniosą Ci do domu przesyłek większych, niż 30 kg. Ale z tego co się orientuję to jest ogólna norma i ciężko wymagać od kuriera, że będzie dźwigać setki kilo na zawołanie. Mimo całego sprzętu, to nie są supermeni.:D
#2017-02-03 10:30:24 

Amilanie1986

Użytkownik

OK., spokojnie mam kogoś do pomocy z wnoszeniem, więc nie ma problemu. Chyba warto kupić.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015