Porównanie cen dentystów w Warszawie i opinie o gabinetach.

#2017-01-25 03:07:36 

Bartosz82

Użytkownik

Cześć wszystkim! Pomyślałem że warto założyć ten temat żeby pomóc nowo zamieszkałym w stolicy, jak ja ;), znaleźć dobrych i niedrogich specjalistów bo chyba każdy przyzna mi rację że ceny są czasami mocno rozstrzelone no a z jakościa uslug bywa bardzo róznie. Pozdrawiam i liczę że bedziecie sie dzielic swoimi doswiadczeniami.
#2017-01-25 05:28:36 

Avgrunda

Użytkownik

Zawsze chodziłam do państwowego bo nie po to płacę podatki żeby jeszcze wydawać na prywatnych dentystów. Jakość tych usług nie jest najlepsza bo czasem trzeba coś poprawiać ale przynajmniej wiekszosc uslug jest za darmo. Niemal na kazdym osiedlu mozna znaleźc taki gabinet, pozdrawiam.
#2017-01-25 06:21:39 

sztucznaX

Użytkownik

Rozumiem poniekąd twoją frustracje bo tez place podatki ale jesli usługi państwowych gabinetów są nazwijmy to – słabe, to jaki jest sens karać się słabą jakością wykonania plomb? W imię czego skazywać się na brak profesjonalizmu, większy ból i brak gwarancji że zęby będą zrobione jak należy?
#2017-01-25 08:48:25 

peterT

Użytkownik

Hej. Od zawsze chodzę prywatnie bo ceny dentystów w Warszawie nie są aż tak wysokie żeby ryzykować zdrowie zębów. Znalazłem nawet kilka lat temu bardzo dobry gabinet, profesjonalnie i bezboleśnie zrobili mi kiedyś kanałowe i od tego czasu chodzę regularnie. Wkleję wam cennik bo to najbardziej przemawia do wyobraźni: http://www.dental-gallery.pl/cennik.html. Dysponują nowoczesnymi urządzeniami, nigdy nie trzeba długo czekać, dla mnie najlepszy gabinet w mieście, pzdr.
#2017-01-25 11:43:47 

patttricia

Użytkownik

Chodzę do Dental Gallery z dziećmi i też jestem bardzo zadowolona. Ząbki są zdrowe, a jak coś się psuje to szybko i fachowo zaleczają ubytki. Obsługa bardzo miła, umie współpracować nie tylko z maluchami ale i z moim mężem który zwykle nie radzi sobie ze stresem u dentystów :P. Zawsze mdlał, a tutaj jakoś daje rade i nie słyszałam jeszcze żeby narzekał. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-25 13:43:33 

Bartosz82

Użytkownik

Dziękuję za wasze opinie, na pewno wezmę pod uwagę. Co do mdlenia to nie wiem co jest ale faceci w ogóle słabej znoszą dentystów. Czytałem że to podobno przez inne progi bólu dla płci ale żeby aż tak? :P
#2017-01-25 15:15:26 

patttricia

Użytkownik

Tak :P. Za młodych lat miałam nawet kanałowe robione na zywca i dałam rade, a są tacy co mdleją przy zdzieraniu kamienia z zębów :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015