Opinie na temat weselnych pokazów Mariusza Czajki

#2017-01-10 10:12:48 

Soft_G

Użytkownik

Cześć. Rozważam połączenie oczepinowych zabaw z pokazem iluzjonisty, co wydaje mi się ciekawym pomysłem, takim zupełnie innym podejściem do tej części weselnej z której może wyjść coś bardzo zabawnego. Znalazłem w internecie ofertę Mariusza Czajki którego bardzo polecają na forach organizacyjnych różnych imprez. Może ktoś już wpadł już kiedyś na podobny pomysł co ja i wynajął magika na wesele, może nawet tego co ja chcę wynająć i mógłby podzielić się opinią. Wszelkie wskazówki, co poprawić i zmienić bardzo mi się przydadzą.
#2017-01-10 10:30:19 

czerwona_rzeka

Użytkownik

Możemy sobie podać ręce bo też wpadłam na ten pomysł a znajomi polecili mi Mariusza Czajkę który spisał się naprawdę świetnie. Zabawianie ludzi ma we krwi, oprócz przyjemnego usposobienia dochodzą jeszcze umiejętności magiczne na bardzo wysokim poziomie. Ja byłam pod wrażeniem, goście też. Do dziś wspominają jak Mariusz Czajka sprawił że zniknął zegarek teścia :D. Wachlarz sztuczek jest bardzo duży wiec można wybrać sobie oczywiście coś bardziej lekkiego jeśli twój teść jest sztywniakiem.
#2017-01-10 12:07:15 

SLAMGOD

Użytkownik

hehe, ja bym z chęcia widział jak na weselu znika zegarek teścia a później panna młoda. Wesele idealne :P. Oczywiście żartuję ;]
#2017-01-10 12:30:41 

patttricia

Użytkownik

Widziałam pokaz pana Czajki na pikniku pracowniczym i musze przyznac że byłam pod wrażeniem a raczej trudno mnei zaskoczyć bo nie wierzę w magię i te sprawy. Triki są najwyższej klasy, a co najwazniejsze jest ich dużo i są oryginalne. Nie widziałam takich w telewizji ani na innych pokazach. Jak dla mnie iluzjonista na 6 ;)
#2017-01-10 12:42:25 

Soft_G

Użytkownik

Sztuczki z zegarkami jak najbardziej mogłyby być, wszyscy mają u nas raczej luźne podejście do rozrywki do tego dojdzie troche alkoholu wiec w ogóle powinno być super. Skoro również polecacie to będę się decydował. Polecacie jakieś konkretne sztuczki albo zabawy?
#2017-01-10 15:00:23 

czerwona_rzeka

Użytkownik

On jest na tyle elastyczny że dobierze sztuczki do pary młodej i gości w ogóle. Dlatego wychodzi mu to tak oryginalnie, ale oczywiście wszystko jest do obgadania. Tylko nie rób takiej siary jak ja i nie pytaj o zdradzanie sekretów tych trików :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015