Gdzie warto kupić żaluzje na Mokotowie w Warszawie?

#2017-01-10 07:28:39 

peterT

Użytkownik

Witam wszystkich, potrzebuję namiarów na sklep w którym mozna dostać niedrogie i solidne żaluzje. Proszę w pierwszej kolejności o miejsca z Mokotowa bo nie chce mi się ruszać dalej no chyba ze nie bedzie wyjscia.
#2017-01-10 09:56:00 

Bartosz82

Użytkownik

Siemka, na warszawskim Mokotowie żaluzje kupiłem w bardzo okazyjnej cenie wraz z darmowym montażem tu: http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/zaluzje-plisowane. Jestem bardzo zadowolony bo sam nie zrobiłbym tego tak profesjonalnie i szybko. Normalnie staram się zabierać za wszystkie rzeczy które można samodzielnie w domu wykonać ale skoro miałem to w cenie to po co się wysilać :D.
#2017-01-10 10:23:04 

sztucznaX

Użytkownik

Bardzo ambitnie, ale nie dziwię Ci się. Dziś wiele firm oferuje sprzedaż razem z damrowym montażem co się docenia bo czasu niestety wszyscy mamy coraz mniej i lepiej przeznaczyć go na rodzinę albo pracę. Kiedyś uważałam że zdawanie sie na fachowców w kazdej sprawie to czyste lenistwo ale jak zaczelam sobie kalkulować ile mój chłopak straci jak zajmie się remontem i przestanie robić swoją pracę to namówiłam go żeby wziął ekipe.
#2017-01-10 11:24:04 

Bartosz82

Użytkownik

Jest tak jak piszesz, nie opłaca się już dziś robić samodzielnie wiekszosci rzeczy bo ludzie ktorzy sie na tym znaja nie dosc ze zrobia to lepiej to jeszcze taniej. Nasze czasy w ogóle są bardzo ciekawe a wszystko zmierza w kierunku jeszcze wiekszej specjalizacji jednostek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015