Dobrze skrojona wizytówka świadczy o jej właścicielu

#2017-01-02 01:38:59 

Arnold

Użytkownik

Sporo osób próbuje mnie przekonać, że warto pochylić sie nieco dłużej nad zagadnieniem prpjektowania wizytówek. Mi się z kolei wydaje, że jest to czas stracony, bo ja jak dostaje wizytówkę to ją po prostu rzucam do szufladfy. Czy według Was również warto wybierać poważne firmy do projektowania i wykonywania wizytówek?
#2017-01-02 03:22:46 

Kumaty

Użytkownik

No widzisz, Ty chowasz wizytówki do szuflady, a inni ich po prostu używają. Jestem z grupy tych, którzy regularnie korzystają z wizytówek przyszłych kontrahentów i nie ukrywam, że przyglądając się poszczególnym informacjom wybieram na początek te, które są po prostu dobrze wykonane. To świadczy o ich właścicielu :)))
#2017-01-02 03:56:32 

patttricia

Użytkownik

Sprawa wydawala się dla mnie więcej niż oczywista, ale się myliłem, bo widać jest jeszcze prekonanie, że wizytówka to tylko i wyłącznie nośnik informacji o numerze telefonu czy o adresie mailowym. A tak naprawdę to przekaz, który niesie zdecydowanie więcej informacji i to bardzo poważnych...
#2017-01-02 06:14:40 

Arnold

Użytkownik

Tych wizytóek znowu aż tyle nie gromadze, więc po prostu kojarze, jakie w tym biurku mam, nie muszę ich w jakiś wybitny sposób szanować.
#2017-01-02 07:04:23 

Kubson

Użytkownik

Pewnie, że nie trzeba...Mimo to jak ja dostaję jakąś wizytówkę to odwdzięczam się w ten sposób wręczając o sobie informacje. Tak wymiana uprzejmowaci jest czymś normalnym. Jakość wizytówki ma znaczenie, jeśli wykonujesz biznes na tak zwnaych wysokich obrotach, gdzie wiele zależy od Twojej osoby. Trochę inaczej jest wtedy, gdy dajesz tylko informacje o kontakcie...
#2017-01-02 08:03:19 

sztucznaX

Użytkownik

Dla mnie projekt iwyztówki musi być zawsze dobrze wykonany. Już na tym etapie idzie poznać tych, którzy wykonywali tego typu zlecnia dużą ilość razy. Dobre projekty dają też dobry efekt końcowy.
#2017-01-02 09:58:52 

Avgrunda

Użytkownik

Polecam usługi tej firmy http://www.studio.akcygraf.pl/wizyt%C3%B3wki przy wybieraniu najlepszej wizytówki. Jeśli ktoś chce być najlepszy to wizytówki z Poznania zdają się być najlepsze na rynku.
#2017-01-02 11:13:23 

serwisant

Użytkownik

Co prawda to prawda...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015