Gdzie znajdę jakiś cennik biura detektywistycznego?

#2016-12-15 03:29:54 

Bartosz82

Użytkownik

Mam takie pytanie, jak w tytule tematu. Jest taka sprawa, że jedna firma koniecznie chce z naszą dokonać fuzji. Przyznaję, że ich potencjał na papierze wygląda dosyć obiecująco, więc to intratna propozycja. Aż trochę się wydaje być zbyt opłacalną. Teraz kwestia tego, czy rzeczywiście mają powiedzmy jakąś ciekawą wizję przyszłości, coś na zasadzie „razem możemy więcej”, czy też raczej chcą się do nas podczepić bo na przyklad sami toną, a za cholerę zatonąc nie chcą? Dlatego też poszukuję jakiegoś biura detektywistycznego i kilka stron już nawet znalazłem, ale nigdzie żadnego cennika.
#2016-12-15 05:35:17 

peterT

Użytkownik

Wiesz, ja myślę,że chyba trochę zbyt paranoicznie do tego podchodzisz. Teraz to normalne, że mniejsi gracze na rynku starają się łączyć, bo rzeczywiście ich sila przebicia znacznie rośnie. Nie wiem, jak dużą prowadzisz firmę, ale może warto się zastanowić nad ich propozycją, zamiast podejrzewać, że probują wyprowadzić kasę?
#2016-12-15 07:37:22 

mokra_włoszka

Użytkownik

Dokładnie to samo pomyślałam, co kolega wyżej! Ale ewidentnie zawiśc w biznesie jest wielka… rany, jak dobrze, że ja jestem tylko szeregowym pracownikiem korporacji, bo jakbym miala tak wszystkich podejrzewać, to bym wrzodów dostała.
#2016-12-15 10:19:09 

milena77

Użytkownik

a ja się z kolei koledze wcale nie dziwię. Dlaczego? Bo sama kiedyś byłam w podobnej sytuacj. I zaufałam tym ludziom z drugiej strony, wpuszcając w ten sposób lisa do kurnika. Po pół roku finanse mojej firmy, która bardzo dobrze się wczesniej rozwijała, totalnie podupadły. Na szczęście udało nam się wyeliminować wadliwy pierwiastek, choć też potrzebowaliśmy detektywów. A co do własnie pytania kolegi. Zazwyczaj jest tak, że cenniki biur detektywistycznych ustalane są odrębnie dla różnych klientów. Myślę, że jeśli spróbujesz się skontaktować z tym biurem http://www.detektywipl.pl/cennik.html, to dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz.
#2016-12-15 11:14:49 

Bartosz82

Użytkownik

A znasz ich? Współpracowałas z nimi?
#2016-12-15 13:47:28 

milena77

Użytkownik

Tak, to jest właśnie to biuro, z którego my krozystalismy wmomencie, jak pojawiły się problemy. Okazało się, że celowo działali na naszą niekorzyść, nie wiedzieć dlaczego. Na szczęście sybkie działanie detektywów z tej firmy pokrzyżowało im plany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015