Produkty dla chorych – gdzie kupować?

#2016-11-21 06:35:19 

patttricia

Użytkownik

Cześć. Musiałam napisać, bo nie wiem, gdzie mogę znaleźć dobre sklepy, gdzie kupię konkretne produkty medyczne, rehabilitacyjne i pielęgnacyjne dla osób niepełnosprawnych. Szukam czegoś takiego, ale wszystko takie drogie. Może znacie sklep, gdzie można kupić takie produkty taniej? Będzie mi niezmiernie miło za odpowiedzi.
#2016-11-21 08:10:20 

Kumaty

Użytkownik

Cześć. Znam to skądś. Ja także szukałem. W końcu znalazłem sklep, w którym kupiłem w miarę tani inhalator dla dzieci - ABA MEDICA S.A. to właśnie ten sklep. Wpisz sobie jego nazwę w wyszukiwarce a znajdziesz stronę. Mają tam całkiem dobre produkty dla osób niepełnosprawnych, chorych itp. Myślę, że wiele pań znajdzie też dobrej jakości środki higieniczne.
#2016-11-21 08:21:16 

serwisant

Użytkownik

Witajcie. Ja też mam podobnie. Opiekuję się chorą osobą. U nas produkt niezbędny każdego dnia to pieluchy anatomiczne - ABA MEDICA S.A. też wybraliśmy ten sklep ze względu na niskie ceny i dobre pod względem jakości produkty. Nie da się ukryć, że gdyby nie to, mielibyśmy nie lada wyzwanie. Życie bywa czasami ciężkie, ale jest nadzieja i to najważniejsze. W sumie nie o tym temat, ale ok. Pa, pozdrawiam
#2016-11-21 10:33:01 

sztucznaX

Użytkownik

Dzień dobry. Ja także mam styczność z kimś niepełnosprawnym. U nas jest troszkę inaczej, bo korzystamy ze specjalnych poduszek. Niedawno też kupiliśmy poduszki ortopedyczne - ABA MEDICA S.A. w tym sklepie były w najlepszych cenach, dlatego skorzystaliśmy. Tobie też bym poleciła. Sprawdź sobie co tam mogą mieć i przejrzyj oferty promocyjne.
#2016-11-21 13:21:40 

Kubson

Użytkownik

Witam. Ja też kupuję z tego sklepu. Mój ostatni zakup to opaska elastyczna na kontuzje najlepsza. Poleciłbym każdemu. Tutaj macie namiar na produkt http://abamedica24.pl/129-veera-silver. Nie kosztuje dużo, więc myślę, że się opłaca. Przydatna do ćwiczeń, dla osób aktywnych, jak i tych, którzy pracują nad odzyskaniem swojej pełnej sprawności i zmagają się z kontuzjami.
#2016-11-21 14:38:53 

ArcenstonE

Użytkownik

Hejka. Doskonale znam ten sklep! Naprawdę godny polecenia. Myślę że taniej już nie da się kupić odpowiednich produktów ortopedycznych czy rehabilitacyjnych. Ja z mężem kupiliśmy tam stolik na łóżko wielofunkcyjny składany - abamedica24.pl podaję wam namiar, link was przekseruje na ich stronę. Stoliczek bardzo przydatny, nie da się ukryć, a cena całkiem przystępna. Śmiało mogę polecić ten sklep.
#2016-11-21 14:58:29 

Arnold

Użytkownik

Bo nie ma co ukrywać to całkiem dobry sklep. Prócz dobrych cen, mają też dobre i różnorodne produkty. Myślę, że warto odwiedzić chociażby z ciekawości. Gdybym ja musiał coś poszukać takiego do rehabilitacji to bym tam szukał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015