Poduszki ortopedyczne – czy są skuteczne?

#2016-11-09 02:30:52 

Avgrunda

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Wieliczka

Wiek: 22

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu mam spore problemy z kręgosłupem, szczególnie z odcinkiem szyjnym… Słyszałam, że bardzo pomocna w radzeniu sobie z takimi problemami mogłaby być poduszka ortopedyczna do spania, ale nie jestem pewna czy w to wierzyć stąd moje pytanie: czy ktoś z Was miał okazję korzystać z takiej poduszki? Jakie macie doświadczenia, czy były skuteczne?
#2016-11-09 04:08:38 

sztucznaX

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Zamosc

Wiek: 30

Witam! Ja kupiłam taką poduszkę mojej mamie jakiś czas temu. Zamawiałam dla niej w sklepie internetowym koncentrator tlenu przenośny i mieli w swojej ofercie właśnie takie poduszki również, a że od dawna miała problemu ze snem z powodu bólu kręgosłupa to się zdecydowałam zakupić również właśnie poduszkę ortopedyczną dla niej. Z tego co mówi jest bardzo zadowolona, o wiele lepiej sypia i łatwiej jej znaleźć wygodną pozycję do spania. No i nie budzi się z obolałym karkiem, więc chyba działa tak jak powinno!
#2016-11-09 06:06:03 

patttricia

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 25

Wszystko zależy tak naprawdę od tego jaką poduszkę kupisz… Są różne rodzaje, o różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów. Jedne są lepszej jakości, inne trochę gorszej i to odbija się na cenie i też oczywiście na tym jak szybko taka poduszka traci właściwości. I to chyba właśnie odpowiednie dobranie takiej poduszki jest najważniejsze no i jej jakość – jak kupimy coś słabej jakości to na pewno nie będzie skuteczne…
#2016-11-09 08:33:16 

Avgrunda

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Wieliczka

Wiek: 22

No właśnie, a skąd wiedzieć jaki kształt wybrać i który materiał jest najlepszy? Niby wiadomo, te droższe pewnie są lepszej jakości, ale tak naprawdę to jednak różnie bywa…
#2016-11-09 10:27:15 

peterT

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Otwock

Wiek: 29

Z kształtem to chyba najlepiej poradzić się ortopedy albo fizjoterapeuty, oni wiedzą najlepiej co jest odpowiednie do danego kręgosłupa i jakiś tam poszczególnych schorzeń, które akurat nam dolegają. No i chyba w kwestii z tymi materiałami to też nie tylko tak, że jedne są gorsze dla wszystkich, a inne lepsze dla wszystkich. Dla różnych problemów jest np. różna twardość i tak dalej…Tak mi się wydaje, ale najlepiej zapytać specjalisty!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015