Co kupić dziecku na prezent?

#2016-11-07 21:57:23 

ArcenstonE

Użytkownik

Co prawda z małym spędzamy dosc wiele czasu razem, to jednak nadchodzące urodziny troche sa dla mnie jedna niewiadoma. Chciałbym zrobic mu niespodzianke i kupic mi cos co zapamięta na dlugie lata. Czy macie może pomysl co to może być? Co można kupic dziecku na prezent? Dodam, ze maly ma prawie 5 lat.
#2016-11-08 00:03:33 

Avgrunda

Użytkownik

Wszystko zalezy od tego co lubi mój uwielbia sport wiec zawsze mu kupuje cos co jest wzwiazne z tym. Jak dostał karnet na basen to niesamowicie się cieszyl, ale to wszystko zalezy od malucha bo nie ma co się oszukiwac ale kazde dziecko jest inne. I co innego lubi. Nie można tez szablonowo ich traktowac.
#2016-11-08 00:36:43 

sztucznaX

Użytkownik

Wiem, ze każdemu rodzicowi zalezy na tym aby wywołać usmeich dziecka na twarzy, ale jednak trzeba wiedziec ze dziecko kazde ma inne potrzeby. Bo nie kazde dziecko rozwija się w takim samym tempie. i to tez trzeba wziąć pod uwage jak mu się kupuje prezent czy cokolwiek innego.
#2016-11-08 02:17:59 

patttricia

Użytkownik

a myślałeś żeby mu kupic jakies klocki? mój chrzesniak uwielbia je składać. Ja mu brałam z tej strony http://dozabawy.com/ i jak chcesz to tu zajrzyj może coz wpadnie ci w oko. Ceny sa rozne a jednak klocki to tez rozwijanie myslenia logicznego a wiadomo ze niektóre dzieci teraz maja z tym naprawde duzy klopot. No jak chcesz znaleźć jakies ciekawe modele do sklejania to znajdziesz tutaj i możesz sobie cos od razu zamowic. Modele do sklejania ucza nie tylko logiki ale tez koordynacji ruchowej no i cierpliwości wg mnie warto je kupic, ale to zalezy od tego, co lubi dziecko.
#2016-11-08 04:31:38 

milena77

Użytkownik

Uwielbiam kupowac prezenty dla dzieci : ) szczególni te wyczekane to najlepsze prezenty. Dzieci na ogół lubia to, co ich koledzy lubia wiec poobserwuj co jego koledzy lubia i to tez może mu kup ;)
#2016-11-08 07:12:02 

mokra_włoszka

Użytkownik

Wiem, ze to duzy stres kupowac prezent dla malucha, bo może się nie spodobac. A jednak to jego święto.
#2016-11-08 08:46:59 

patttricia

Użytkownik

Dziecku powinno się tez kupowac raz na jakis czas praktyczne prezenty jak ubrania wg mnie. a nie tylko to co chce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015