Jaki namiot na biwak?

#2016-11-07 07:52:06 

Arnold

Użytkownik

Ostatnio byłem w dużym sklepie sieciowym z asortymentem turystycznym, bo szukam jakiegoś lekkiego namiotu na biwak, ale tam jest tyle tego sprzętu, ze nie wiem co wybrać. Oczywiście sprzedawcy doradzają tylko to co najdroższe, a ja nie ma dużo kasy na ten cel, bo musze dokupic jeszcze inne rzeczy. Ogolnie musze się zmieścić w dwoch stówkach, także za bardzo nie poszaleje. Możecie cos doradzic w tej kwocie?
#2016-11-07 08:03:41 

Kumaty

Użytkownik

Dwie stówy masz na namiot czy na całe wyposażenie?
#2016-11-07 08:17:44 

Arnold

Użytkownik

na namiot, ogólnie musze się ogarnąc za jakieś 300-400zł bo zwyczajnie wiecej nie mam. Reszta idzie na jedzenie i transport.
#2016-11-07 10:22:26 

Kumaty

Użytkownik

Tutaj masz kilka fajnych namiotów turystycznych http://napieszo.pl/148-namioty-turystyczne. Niestety kosztują nieco wiecej niż dwieście zeta, ale nie dużo więcej. Warto dołożyć i kupić coś dobrego niż wydać stówę i spać na mokrym i w zimnie. Te namioty są wodoszczelne, lekkie, latwo je rozłożyć no i są wytrzymałe, także skorzystasz z nich wiecej niż jeden raz. Tanie namioty często po jednym wypadzie już nie nadają się do użytku, ale zrobisz jak uważasz.
#2016-11-07 12:09:32 

Arnold

Użytkownik

no badziewia nie chce kupować, te 250zł mogę jeszcze wyłozyć. Jakoś się zorganizuje:) A co doradzałbyś mi jeszcze dokupic? Jade latem, więc tak dużo rzeczy nie mam zamiaru ze sobą taszczyc ;)
#2016-11-07 12:47:06 

Kumaty

Użytkownik

Na pewno musisz kupić jakiś śpiwór i karimatę. A do chodzenie potrzebny będzie ci plecak, ale to pewnie już masz, wygodne buty, też pewnie już masz i dobre jakości spodnie. Wydaje mi się, że na biwak i na piesze wycieczki najlepsze będą spodnie w wersji trekkingowej, czyli długa nogawka i mocny materiał, który trudno potargać i który łatwo się czyści.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015