Gdzie kupić wysokiej jakości sprzęt do sali konferencyjnej?

#2016-11-02 07:39:21 

Kumaty

Użytkownik

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was kupował kiedyś sprzęt multimedialny i audiowizualny do sali konferencyjnej. Zalezy mi na znalezieniu wysokiej jakości systemów multimedialnych i audiowizualnych.
#2016-11-02 08:40:35 

Kubson

Użytkownik

Ja znalazłem propozycję świetnych systemów multimedialnych w Internecie na stronie http://www.providio.pl/kompleksowe-wyposazenie-sal-konferencyjnych.php. Firma, która oferuje tego typu rozwiązania, dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Siedziba tej firmy jest w Warszawie, ale swoje usługi realizuje ona również dla klientów z innych miast. Możesz się skontaktować z przedstawicielami tej firmy i powiedziec im o swoich oczekiwaniach, a oni na pewno przedstawią Ci swoją propozycję wyposażenia Twojej sali wraz z cennikiem.
#2016-11-02 10:46:34 

Kumaty

Użytkownik

Dzięki za propozycję. A wiesz może, co wchodzi w skład tych systemów stanowiących wyposażenie sali konferencyjnej?
#2016-11-02 11:54:30 

peterT

Użytkownik

Na pewno będą tam systemy audiowizualne, a także nagłaśniające i dyskusyjne oraz oświetlenia i zaciemnienia. W zależności od potrzeb w sali konferencyjnej można umieścić również systemy tłumaczeń symultanicznych oraz centralnego sterowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015