Metody poszukiwania pracy

#2016-11-02 05:43:52 

patttricia

Użytkownik

Cześć wam, kochani jakie metody poszukiwania pracy stosujecie? Czy preferujecie bardziej spacer z CV po mieście, poruszanie kontaktów czy tylko internet? Odpiszcie proszę i uzasadnijcie czemu jakiś sposób jest według was najlepszy. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
#2016-11-02 06:34:51 

Arnold

Użytkownik

Chodzenie z CV miało sens jeszcze pare lat temu ale teraz, jesli nie wiesz jak przebic sie do dyrektora, kierownika, albo kogokolwiek decyzyjnego to nie ma szans żeby aplikacja tam dotarła zostawiona na recepcji albo sekretarce. Każdy pilnuje swojego interesu i nie pozwoli na pojawienie sie konkurencji. Strony podażowe i popytowe na rynku pracy koncentrują wysiłki na internecie i w ten kanał radze uderzać najpierw. Oczywiscie znajomych tez mozna poruszyc, ale tez fantastycznych rezultatów to nie daje, przynajmniej ja tak twierdze.
#2016-11-02 08:52:07 

serwisant

Użytkownik

Dobrze mówisz, najlepiej jest rozsyłać CV przez internet. Ostatnio szukałem dla żony pracy na Śląsku, wiec podrzuce od razu link z ofertami dla regionu - http://www.pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$, jak widać troche ich tam jest. Jeśli chcesz miec oferty z innego województwa to wystarczy poszukac w filtrach po lewej. Pozdrawiam.
#2016-11-02 09:12:31 

milena77

Użytkownik

Hej! PracaTobie.pl to jeden z najlepszych i największych portali z ogłoszeniami pracodawców z całej Polski. Spora część mocih znajomych z niego korzystała i udało im się w bardzo krótkim czasie znaleźć dobrze płatne prace wiec oplaca sie tam zajrzeć. Mają też generator listów motywacyjnych, znacznie przyspieszający kompletowanie dokumentów aplikacyjnych. Szukasz pracy dla siebie, dla kogoś czy po prostu pytasz z ciekawości?
#2016-11-02 10:53:08 

patttricia

Użytkownik

Mój chłopak szuka. Chciałabym go jakoś wesprzeć poza znajdowaniem ofert na serwisach internetowych. Słyszałam kiedyś o portalu który polecacie ale jeszcze tam nie byłam. Zaraz wejdę, może coś ciekawego mi wpadnie w oko. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-02 11:44:19 

Amilanie1986

Użytkownik

Warto bo ofert jest dużo i są bardzo róznorodne. Niezaleznie czym chlopak sie zajmuje na pewno znajdziesz dla niego sporo ogloszen.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015