Pomoce dla samotnego faceta

#2016-10-31 06:41:12 

Bartosz82

Użytkownik

Hej. Nie powiem że mnie ten temat nie krępuje ale od bardzo dawna jestem sam, w tej sytuacji raczej już się nic nie zmieni, dlatego chciałbym się zapoznać z jakimiś "pomocami" dla facetów. Wiecie o co chodzi. Liczę że poważnie potraktujecie temat bo to dla mnie naprawdę bardzo ważne. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
#2016-10-31 06:59:15 

Avgrunda

Użytkownik

A nie prościej się w końcu ruszyć i znalezc sobie dziewczyne?
#2016-10-31 08:15:10 

peterT

Użytkownik

Sytuacje bywajarozne a ja widze ze bardzo latwo przychodzi ci ocenianie innych. Szczerze rozumiem kolege bo te całe "nowoczesne" kobiety są nie do życia. Twierdze nawet ze rozsadnie jest nie pakowacsie w zadnezwiazki i relacje bo konczysie to katastrofą emocjonalna i portfelową. Wracajac do tematu poszukaj czegos tutaj: http://myredroom.com.pl/fleshlight, to fajny sklep a do tego niedrogi. Produkty są wysokiej jakości, na złość kolezance dodam ze lepsze niz prawdziwe modliszki. Pozdrawiam.
#2016-10-31 08:29:46 

Kubson

Użytkownik

Również polecam ten sklep, uwazam ze sienei zawiedziesz :). A skoro juz tak otwarcie rozmawiamy to warto kupic sobie cos takiego - http://myredroom.com.pl/masazprostaty. Cena atrakcyjna a rzecz przydatna i bardzo sympatyczna, pzdr.
#2016-10-31 09:32:11 

Amilanie1986

Użytkownik

Kupowałam u nich kilka gadżetów erotycznych dla mnie i chłopaka. Jestem zadowolona, nawet bardzo. Wykonanie dokładne, materiały najwyższej jakości, a ceny niższe niż w pozostałych sklepach. Co równie ważne przesyłka dyskretnie zapakowana, nawet sama nie widziałam że to do nich. Moim zdaniem jeden z lepszych sklepów erotycznych online bo maja nie tylko artykuły dla kobiet ale jak sami juznapisaliscie - facetów tez nie zaniedbują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015